Perdenizi Seçtiniz Peki Ya Kumaşı...

Hiç kuşkusuz ki perde denilince akla ilk önce duruşu ve hemen sonra kumaşı, temizliği, ütüsü geliyor. Perde seçerken duruşu kadar kumaşı da ayrı bir önem taşıyor.

Banyo Perdesi
Kumaşı hafif şeffaflığa sahiptir, kullandığınız su tutmazlık sağlar çok çabuk kurur. Dekorasyon amaçlı, perde, fon, süsleme vb... alanlarda rahatlıkla kullanılır.

Blackout (Karartma) Kumaş
Çift taraflı saten dokumadan yapılmış ortasında yer alan siyah iplik ile dokunmuş kumaş sayesinde ışığı geçirmesine imkan sağlamayan kaplamalı veya mebran kaplanarak hazırlanmış perdelerdir. Mekana göre uygun farklı renk seçenekleri tercih edilebilir.  Blackout kumaşlar genelde karartma perdesi olarak oteller de, hastaneler de, gösteri salaonların da, kullanılır. Karatma perdenin amacı odayı zifiri karanlık yapmak ikincisi ise güneşe karşı odayı soğuk tutmaktır.Özellikle doktorlar, polisler, gece çalışan müzisyenler, bebek odaları ve çok derin uykuyu sevenler için çok uygundur.

Şantuklu Kumaş
Şantuklu Saten perde,masa örtüsü,giydirme kılıf,süsleme ve buna benzer yerlerde kullanılan çok amaçlı ve fiyatı ucuz bir kumaş cinsidir.Kolay temizlenmesi ve ütü gerektirmemesi kullanım rahatlığı sağlar. Şantuk ipliği doğal ve zarif bir görünüm kazandırır.


Keten Perdelik Kumaş
Kumaşın üzerinde çok güzel desenler kanaviçe iplik ile işlenmiştir. Perdelik amaçlı perde, minder, masa örtüsü, çocuk odalarında ve dekorasyon amaçlı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kumaşların ışık haslıkları polyester esaslı kumaşlar kadar yüksek olmadığından direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Polyester Viskon Kumaş
Polyester, Viskon karışımlı olması sebebiyle uzun süreli kullanımlarda rahatlık sağlar sabit mobilyalarda, kılıflarda, ofis ve büro mobilyalarında, perde amaçlı, masa örtüsü vs.. rahatlıkla kullanabilirsiniz, Solma yapmaz renk atmaz baskıları çıkmaz.